טיפים לניקיון מושלם לפסח

פסח כבר בפתח ואיתו תקופת הסדר, המיונים והניקיונות. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לנקות לחג האביב מבלי להתעייף יתר על המידה

טיפ מספר 1 – חלקו את הניקיונות הגדולים, אל תעשו הכל באותו שבוע

יש עוד לא מעט זמן עד החג ולכן זה הזמן לעשות סדר. חלקו לכם את השבועות מהרגע שהחלטתם להתחיל וקבעו שבכל שבוע אתם מנקים או מסדרים רק דבר אחד גדול. הנה דוגמא קטנה שתעזור לכם להבין למה אנחנו מתכוונים:

  • שבוע 1 – תריסים וחלונות
  • שבוע 2 – ארונות מטבח ומזווה
  • שבוע 3- ארונות בגדים
  • שבועות 4- מיון צעצועים, ספרים ומצעים
  • שבוע 5 – דלתות, משקופים ופאנלים
  • שבוע 6 – מכשירי חשמל במטבח
  • וכן הלאה…

אם אין לכם מספיק זמן עד החג, החליטו על שתי משימות בשבוע.

טיפ מספר 2- השתמשו בסולם לאזורים גבוהים

ברגע שאנחנו מנקים אזורים גבוהים הנמצאים מעל לגובה הכתף לאורך זמן, זה ייצור לחץ מטורף על אזור הכתפיים וגם יקרין לנו לצוואר, מה שיגרום לכאבים ואולי אפילו לדלקות. לכן, אנו ממליצים לכם להיעזר בסולם ביתי, לעלות עליו ולנקות בזהירות כאשר הגובה הרצוי לניקיון הוא גובה הכתפיים.

טיפ מספר 3 – מגירות ואזורים נמוכים, לא מהגב התחתון

כאשר אנחנו מתכופפים לנקות או לסדר מגירות או אזורים נמוכים אחרים עם הגב כלפי מטה, אנחנו יוצרים עומס על הגב התחתון ולא נוכל להמשיך במשימה הזו לאורך זמן. לכן, יש שתי אפשרויות. או להתכופף מהברכיים בצורה של כריעה כאשר הגב נשאר ישר, או פשוט לשבת על כסא קטן או שרפרף נמוך. שינוי אחד קטן יאפשר לכם לנקות אזורים נמוכים לאורך זמן וביסודיות, בדיוק כמו שאתם רוצים.

טיפ מספר 4- הרימו דברים כבדים מהברכיים ולא מהגב

הרבה פעמים אנחנו רוצים להעביר בתוך ארגזים דברי חמץ או דברים שאנחנו רוצים לזרוק או לתרום ואז צריכים לסחוב משקל די כבד שמעמיס מאוד על הגב שלנו. כדי להימנע ממצב שהגב שלכם ייתפס או שתעשו תנועה שהיא לא נכונה, פשוט התכופפו מהברכיים עם גב ישר ורק אז הרימו את הארגז או את החפץ הכבד.

טיפ מספר 5 – רכשו מוצרים שמקלים על הניקיון

בחנויות של עשה זאת בעצמך יש מגוון של מוצרים לניקיון פסח שיכולים לקצר לכם תהליכים כמו למשל אביזר לניקוי חלונות. מדובר בתופסן כזה הפועל על מגנט ומחולק לשניים כאשר חלק אחד שמים מחוץ לחלון והשני בתוך הבית על גבי החלון. משפריצים את החומר ואז פשוט מנגבים בקלות את החלון עם שני התופסנים.

צרו עמנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון

תוכן ההודעה

שלמה שטיחים © 2014 מספר טלפון:077-7296039 כתובת:רחוב דוד פנקס, מספר 7 ראשון לציון
×

צרו עמנו קשר עוד עכשיו כדי לקבל הצעות מחיר שוות! לחץ כאן!