תיקון וילונות

תיקון וילונות, עושים רק עם שלמה ניקוי שטיחים!

 

וילונות משמשים אותנו בבתים בכל חדרי הבית. הוילונות הם אביזר דקורטיבי ויפה במיוחד, אשר משמש גם לשימושים פרקטיים, ובעיקר מעניק לבית מראה יפה ואווירה נעימה במיוחד. אולם כמו כל דבר אתיקון וילונותחר בבית, גם וילונות עלולים להיפגם, להיקרע ולהתקלקל בדרכים שונות. תיקון וילונות מקצועי הוא חשוב על מנת לשמור על הוילונות. חברת שלמה ניקוי שטיחים מבצעת עבורכם תיקון וילונות מקצועי ואיכותי, אשר מאפשר לכם ליהנות מוילונות יפהפיים למשך זמן רב מאד.

תיקון וילונות

תיקון וילונות הוא עניין למומחים. וילונות עשויים ממגוון רחב של חומרים, חלקם עדינים ורגישים מאד, ולא ניתן לתקן אותם סתם כך באמצעים ביתיים רגילים. על מנת לתקן וילונות באופן איכותי, כך שייראו כמו חדשים ויחזיקו מעמד לאורך זמן, יש צורך בתיקון איכותי שנעשה על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. תיקון וילונות נעשה לכל סוגי הוילונות, כמו למשל וילונות דקורטיביים – וילונות גלילה, וילונות כפלים, וילונות ורטיקאליים, וילונות רינגים ולולאות וכדומה, וילונות אשר עשויים מבדים ממגוון סוגים כמו למשל בדים אטומים, בדים טבעיים, בדי אורגנזה וכן הלאה, תריסים ונציאניים דקורטיביים וכן הלאה והלאה. כל סוג של וילון עלול להיפגם, וכל סוג של וילון יכול לעבור תיקון וילונות מקצועי ולחזור להיות יפהפה וחזק כפי שהיה לפני הפגימות. עם זאת, חשוב מאד, כאמור, לבצע את התיקון על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, על מנת לוודא שהתיקון אכן נעשה בצורה מקצועית ואיכותית, ועל מנת שלא לגרום לנזקים משניים לוילון, דבר אשר מוביל לעוגמת נפש רבה.

שלמה ניקוי שטיחים

חברת שלמה ניקוי שטיחים עוסקת בניקוי ובתיקון של בדים מכל הסוגים, החל בשטיחים וריפודים ועד לוילונות מכל הסוגים והגוונים. תיקון וילונות שנעשה על ידי שלמה ניקוי שטיחים הוא תיקון מקצועי ברמה גבוהה במיוחד. מומחה של שלמה ניקוי שטיחים יגיע עד אליכם הביתה, על מנת לבדוק את מצבו של הוילון שלכם ולבחון לאיזה תיקון הוא זקוק. אם יש צורך בכך, הצוות של שלמה ניקוי שטיחים יפרק את הוילון ויביא אותו אל החברה, שם ייערך תיקון מקצועי ויסודי של הוילון, בהתאם לצורך המדויק של כל וילון. בנוסף לתיקון המקצועי של הווילונות, בחברת שלמה ניקוי שטיחים תוכלו להזמין גם ייצור אישי של וילונות, בהזמנה אישית על פי בחירתכם וטעמכם האישי. השירות של שלמה ניקוי שטיחים כולל לא רק את התיקונים, אלא גם פירוק והרכבה של הוילון בחזרה לאחר התיקון, כדי שתוכלו ליהנות בקלות מוילון איכותי ומרשים כבתחילה, וליהנות מן התיקון המקצועי ביותר שתוכלו למצוא.

 

רוצים לבצע תיקון וילונות מקצועי ואיכותי ברמה גבוהה במיוחד? פנו עוד היום לשלמה ניקוי שטיחים ותקבלו את השירות המתקדם ביותר בתחום!

 

צלצלו: 077-7296039

צרו עמנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון

תוכן ההודעה

שלמה שטיחים © 2014 מספר טלפון:077-7296039 כתובת:רחוב דוד פנקס, מספר 7 ראשון לציון
×

צרו עמנו קשר עוד עכשיו כדי לקבל הצעות מחיר שוות! לחץ כאן!