ניקוי ספות

כאשר קונים סלון לבית, בעיקר כאשר מדובר על ספות, זה דבר שמשקיעים בו לא מעט מחשבה וכסף, שכן, אם קונים ספות לבית שגרים בו, הן עשויות להחזיק עשרות שנים ולהיות חלק בלתי נפרד מהבית. כיום, יש אנשים שמשקיעים עשרות אלפי שקלים בסלון וכמובן שהמטרה היא לשמר את הסלון כמה שאפשר.ניקוי ספות מלוכלכות

כמובן, שלא משנה כמה משלמים על הספות תמיד הן יצברו לכלוך מכל מיני סיבות שונות, בין אם הילדים ישחקו עליהן, בין אם יאכלו עליהן וישאירו עליהן כתמים וכן כמובן שלפעמים תמיד מחזיקים איזה שהיא חיית מחמד שעשויה לגרום נזק לסלון והמחשבה היא שאולי כדאי להחליף אותו בטרם עת, למרות שאין בכלל חובה לכך.

ניקוי מקצועי של ספות עם שלמה שטיחים

כיום, אנחנו נמצאים בעידן, שגם את הכתם הקשה ביותר ניתן להוריד מהספה. כמובן שלא צריך לעשות את זה לבד, אלא לפנות לחברה חיצונית שמבינה עניין ומקצועית בתחום. אם מחפשים ניסיון ומקצועיות, אחת החברות המוכרות ביותר בתחום הזה הינה חברת שלמה ניקוי שטיחים. מדובר על חברה שפועלת כבר עשרות שנים עם מאות לקוחות בשוק הפרטי, העסקי וכן גם הציבורי.

חברת שלמה ניקוי שטיחים מעניקה שירות של ניקוי ספות גם של תיקון ספות במידת הצורך. מדובר על ניקוי ספות עור ובד. כמעט בכל המקרים, כדאי למנוע טרטור מיותר של הלקוח, יגיעו נציגי החברה שפועלת בפריסה ארצית, עם כל הציוד הדרוש והחדיש שלהם על מנת לבצע את הניקוי הדרוש לספה ולגרום לה להיראות חדשה לגמרי.

תהליך ניקוי הספה

תהליך ניקוי הספה יכול לקחת שעה ואף יותר (תלוי כמובן בכמות הספות) והוא מתבצע תחילה באמצעות שואב אבק, לאחר מכן באמצעות מברשות וחומרים מיודים להסרת כתמים ובסוף כמובן המטרה היא לייבש את הספות ואת החומרים שהחדירו לספה על מנת להוציא את הכתמים. במידה ויש צורך גם בשירות של תיקון ספות כתוצאה של קרע או ריפוד שכבר אי אפשר לנקות יותר בגלל שחיקה מאסיבית אז הרי שהזמן של הטיפול יתארך באופן משמעותי ועלול לקחת מספר ימים אפילו.

צרו עמנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון

תוכן ההודעה

שלמה שטיחים © 2014 מספר טלפון:077-7296039 כתובת:רחוב דוד פנקס, מספר 7 ראשון לציון
×

צרו עמנו קשר עוד עכשיו כדי לקבל הצעות מחיר שוות! לחץ כאן!