תיקון ספות

אחד הדברים שמוציאים עליו לא מעט כסף, כאשר עוברים לבית חדש או כאשר רוצים לשדרג את הבית אלו הסלון בכלל וכמובן התיקון ספות קרועותספות שצריכים לקנות לבית. סלון איכותי לבין, יכול לנוע במחירים שבין אלפי שקלים לבין עשרות אלפי שקלים. כמובן, שבמשך הזמן, שגם הסלון האיכותי ביותר אותו קונים, סובל ממפגעים שונים, בין אם הצבע של העור דהה, בין אם יש קרעים בספה וכדומה. במצבים כאלו אין צורך ברכישת ספות חדשות ישר, אלא נדרש תיקון ספות.

תיקון ספות אצל שלמה שטיחים

כמובן, שכאשר מדובר על משהו שעולה אלפי שקלים או עשרות אלפי שקלים, נדרשת מומחיות ומקצועיות וכמובן ניסיון. כך, לדוגמא הפכה להיות חברת שלמה ניקוי שטיחים לאחת החברות המובילות השוק זה לאור העובדה שהחברה מספקת גם שירות של תיקון ספות לרבות: תיקון ספות קרועות, תיקון ספות בד וכן גם תיקון ריפודים של ספות.

חברת שלמה ניקוי ספות, מספקת את השירות הטובות ביותר וכן ברשותה גם הציוד הטוב ביותר לתיקון ספות. כמובן, שראשית יגיעו נציגי החברה לבדוק את מצב הספה ולראות מה דורש תיקון, ואם מדובר על משהו קל יחסית אז בעל המקצוע יתקן את הספה עוד אצל הלקוח. עם זאת, לפעמים נדרש להוציא את הספה למפעל שם היא תעבור טיפול מקצועי במיוחד.

תיקונים של הריפוד או החלפה מלאה של ריפודי הספה

תיקון ספות יכול לכלול את ריפודה של הספה מחדש או לחילופין לרפד מקטעים מסוימים של הריפוד שנקרעו. במידה ולדוגמא הצבע של הספה דהה, אז כבר יש צורך לצבוע את הספה מחדש במפעל ולכן יש צורך לקחת אותה. במקרה שכזה, במידה ומוציאים את הספה מבית הלקוח אז חלה על הספה אחריות וכן כיסוי ביטוחי במידה ונגרם לה נזק.

חברת שלמה ניקוי שטיחים, מעניקה לספות את הטיפול הטוב ביותר וכאשר הספה נלקחת, גם במצב שנראה הגרוע ביותר והייתה מחשבה כבר לזרוק אותה ולהחליף אותה בסלון חדש, היא חוזרת כחדשה. חשוב לזכור, סלון שיהיו בו ספות שנראות חדשות ויפות, ייראה מזמין יותר מאשר סלון שבו יש קרעים בספות, הן שבורות, העור שלהן דהה וכדומה. לכל זה יש פתרון נוח משמעות מאשר רכישה של סלון חדש.

צרו עמנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון

תוכן ההודעה

שלמה שטיחים © 2014 מספר טלפון:077-7296039 כתובת:רחוב דוד פנקס, מספר 7 ראשון לציון
×

צרו עמנו קשר עוד עכשיו כדי לקבל הצעות מחיר שוות! לחץ כאן!