ניקוי ריפודים

ללא ספק, אחד הדברים שאי אפשר למנוע בבית זה את יצירתם של כתמים על הריפוד של ספות הבית. מספיק, שאחד הילדים אוכל על הספה ונוצר כתם עליה שאי אפר להוריד עם תכשירי הניקוי הרגילים, מספיק שיושבים עם נעליים ניקוי ריפודיםמלוכלכות על אחת הספות וכבר נוצר לכלוך שיכול להיות שיהיה קשה להוריד, או שיש איזשהו כלב בבית שעולה על הספות עם כתמים שפשוט מסרבים להיעלם.

אין כל צורך לדאוג, במקרים כללו, כל מה שצריך לעשות זה להזמין חברה שמבצעת ניקוי ריפודים מקצועי. כיום אחת החברות המובילות בארץ בתחום ללא ספק הינה חברת שלמה ניקוי שטיחים. החברה פועלת בשוק כבר עשרות שנים והיא מספקת שירותי ניקוי ריפודים מקצועי בעיקר של ניקוי ריפודי ישיבה ללקוחות מכל המגזרים: הפרטי, העסקי והציבורי.

כמובן, שכיום הריפודים עשויים מחומרים שונים, בין אם זה בד ובין אם זה עור. לדוגמא, יש כמה סוגים שונים של בד מהם עשויים הריפודים כדוגמת בדים סינטטיים ובדים טבעיים. ניתן גם למצוא שילוב של השניים במה שנקרא בדים משולבים. כל אחד מהסוגים השונים הללו של הבדים ידרוש טיפול שונה. במקרים שכאלו, בטרם יתבצע הניקוי יגיע נציג מטעם חברת שלמה ניקוי שטיחים לראות באיזה בד מדובר ואיזה ניקוי נדרש.

העובדים של חברת שלמה ניקוי שטיחים הינם מקצועיים מאוד ורציניים מאוד וידעו גם לתת הצעת מחיר שאותה יצטרך לאשר הלקוח. במידה וסוגרים על עסקה, עוד באותו היום יכול הנציג של החברה לבצע את הניקוי באמצעות הציוד הדרוש לו. כמובן, שיכול להיות שיהיו מצבעים שבהם יהיה צורך לפנות את הספות מהבית למפעל החברה על מנת לבצע את הניקוי בצורה הטובה ביותר, תלוי בחוות דעתו של נציג החברה. במפעל החברה גם כן יש את כל הציוד והחומרים הדרושים לביצוע הניקיון וכן כמובן שגם יותר ידיים עובדות.

כמובן שכל פעולת הניקוי מתבצעת באחריות מלאה על ידי החברה והריפוד חוזר נקי ומצוחצח. במקרים רבים, מתגלה, כי פרט לניקוי, יש גם צורך בתיקונים קלים כדוגמת קרעים שמתגלים בספה. כמובן שגם את זה יודעים לעשות בחברת שלמה ניקוי שטיחים.

צרו עמנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון

תוכן ההודעה

שלמה שטיחים © 2014 מספר טלפון:077-7296039 כתובת:רחוב דוד פנקס, מספר 7 ראשון לציון
×

צרו עמנו קשר עוד עכשיו כדי לקבל הצעות מחיר שוות! לחץ כאן!