תיקון ריפודים

הסלון, כמעט ברוב המקרים יהיה הלב של הבית. בסלון יושבים הילדים לאחר שחוזרים מבית הספר או מהגן וצופים בטלוויזיה יחדיו, משחקים במשחקי הטלוויזיה השונים. בערב יישבו ההורים ויראו את התוכניות השונות שהם אוהביםתיקון ריפודים או סתם יצפו במהדורת החדשות. כמובן שבסלון גם לרוב מארחים את האורחים שמגיעים הביתה וכל אחד היה רוצה שהסלון שלו תמיד ייראה חדש ומזמין.

אנשים כיום מוציאים על סלון חדש, בעיקר על ספות סכומים של אלפי שקלים אם לא יותר מכך. כמובן שהזמן תמיד עושה את שלו וקורה שריפוד של הספות נקרע, מתלכלך או פשוט דוהה ואז המצב שהוא שהסלון כבר לא כל כך מזמין. אז במקרה הזה, עולה המחשבה של רכישת סלון חדש, אבל בואו נודה בכך, למי בכלל יש את הכסף לדבר הזה.

תיקון ריפודים זול ומקצועי

יש פתרון יותר זול, בהרבה אפילו שיכול לתת לסלון מראה חדש ורענן. כך, שכל מה שצריך לעשות, זה למצוא חברה שמספקת שירות של תיקון ריפודים. חשוב לציין, כי תיקון ריפודים קרועים הינה אומנות של ממש, לכן חשוב מאוד למצוא חברה שיש לה את הניסיון וכמובן את המקצועיות לספק את השירות הזה. חברת שלמה ניקוי שטיחים לדוגמא, מבצעת כבר עשרות שנים תיקון ריפודים של ספות וכן גם תיקון ריפודים של רכב.

הפתרונות שמציעה חברת שלמה ניקוי שטיחים לריפודים שנקרעו הינם רבים. בין אם זה תיקון נקודתי של הריפוד, בין אם זה החלפה כוללת של כל הריפוד בספה לרבות מילוי המושבים במידת הצורך. כל זה, נעשה במקצועיות רבה על ידי בעלי המקצוע של החברה שהינם מנוסים מאוד בתחומם ויידעו לתת את הפתרונות הכי טובים ללקוח.

כמובן, שבטרם ניגשים למלאכת תיקון הריפודים, יגיע נציג מטעם החברה לבדוק את מצב הריפוד ויבדוק מה ניתן לעשות. כמובן, שהוא ייתן הצעת מחיר הוגנת ללקוח. במידה והלקוח יאשר, אז ניתן יהיה להתחיל לעבוד.

אם מדובר על תיקון נקודתי של ריפוד, במקרים רבים פשוט מבצעים אותם על המקום בזמן קצר יחסית. אולם אם לדוגמא נדרש ריפוד מחדש של כל הספה אז כבר יש צורך בהבאתה למפעל וביצוע העבודה שם. במקרה שכזה תוך כמה ימים, הריפוד של הספה ייראה חדש.

צרו עמנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון

תוכן ההודעה

שלמה שטיחים © 2014 מספר טלפון:077-7296039 כתובת:רחוב דוד פנקס, מספר 7 ראשון לציון
×

צרו עמנו קשר עוד עכשיו כדי לקבל הצעות מחיר שוות! לחץ כאן!