תיקון שטיחים

תיקון שטיחים

כיום בבתיהם של אנשים, או בעסקים שונים ניתן למצוא שטיחים מהודרות למדי שהשווי שלהם יכול להגיע לסכומים של אלפי שקלים ואם לא עשרות אלפי שקלים. כמובן, שבמשך השנים זה טבעי מאוד שלשטיחים קורים כל מיני נזקים, בין אם נזקי בלאי או נזקים חיצוניים שגורמים לשטיחים להיקרע במקומות מסוימים ובכך בעצם לאבד את המראה הייחודי שיש להם. יש גם שטיחים שעשויים להיפגע מנזקי טבע כדוגמת מים וכן גם אש.

במקרים הללו, אין כל צורך לתקן את השטיחים, כל מה שצריך זה פשוט לתקן אותם. תיקון שטיחים קרועים, זוהי מלאכה מיוחדת, שעל בעל המקצוע שעושה זאת להיות מומחה ומקצועי במלאכת תיקון השטיחים. כיום יש לא מעט שיטות לתיקון שטיחים, אולם השיטה הטובה ביותר במיוחד שמדובר תיקון שטיחים יקרי ערך או תיקון שטיחים בעלי ערך סנטימנטלי, זה תיקון שטיחים ידני.

כאשר מדובר על שטיחים יקרים במיוחד שנארגו בעבודת יד, נדרש לבצע להם תיקון שטיחים ידני. במקרה שכזה, כמובן שלחומר ממנו עשוי השטיח יש חשיבות רבה. מפגעי השטיח יכולים להיות שונים כדוגמת גלישת צבע, ואז במקרה שכזה יש לעשות הפרדה לצבעים השונים ואז לחדש את הצבע שנפגע. יש שטיחים שהתיקון שלהם הוא מורכב במיוחד ולכן נדרשת פעולתו של בעל מקצוע בתחום, שלרוב הינו בעל ניסיון וידע שעבר אליו מפה לאוזן, דבר שמצריך מומחיות רבה.

תיקון שטיחים פרסיים לדוגמא, הוא תהליך שבו נדרש לנקות את השטיח בחומרים מיוחדים וכן לאחר שמנקים אותו ניתן למלא את השטיח בחומרים הדרושים על מנת לתת לו את המראה החדש והרענן שהיה לו בתחילת דרכו.

כמובן, שבמקרים ובהם נדרש תיקון שטיחים שרופים, אז בכלל מלאכת התיקון חייבת להיות ידנית. שכן, יש להוציא את החלקים השרופים של השטיח ולאחר מכן יש לשחזר בדיוק לפי הצבעים ולארוג בהתאם את החלקים של השטיח באותו הצבע ובאותו המראה, מה שעשוי לקחת קצת יותר זמן אבל בסופו של דבר השטיח נראה חדש לגמרי, כאילו זה עתה רק נארג אי שם במדינת המקור.

כמובן, שאת כל מלאכת תיקון השטיחים שהוזכרה, חייב לבצע מישהו שהוא בעל ידע וניסיון. אם תחפשו, תמצאו כי חברת שלמה ניקוי שטיחים היא החברה המובילה בארץ לניקוי ותיקון שטיחים. זוהי חברה הפועלת בארץ כבר עשרות שונים עם כל סוגי הלקוחות. שלמה ניקוי שטיחים מעניקה ללקוחות את השירות הטוב ביותר.

במידה ונתקלים בבעיה של שטיח שדורש תיקון, לחברה יש פריסה ארצית, נציגי החברה יגיעו למיקום שממנו יידרשו ולאחר מכן ייקחו את השטיח אל מפעל החברה שם יעבור את התיקון הנדרש, על ידי בעלי מקצוע מנוסים מאוד בתחומם שיהפכו את השטיח לחדש. כמובן, שבמהלך התיקון, לשטיח יש אחריות מלאה על ידי החברה וכן גם הוא נמצא תחת כיסוי ביטוחי.

צרו עמנו קשר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון

תוכן ההודעה

שלמה שטיחים © 2014 מספר טלפון:077-7296039 כתובת:רחוב דוד פנקס, מספר 7 ראשון לציון
×

צרו עמנו קשר עוד עכשיו כדי לקבל הצעות מחיר שוות! לחץ כאן!